Opcje przeglądania

Rusztowania na linkę

Rusztowania na linkę

Rusztowanie aluminiowe  jezdne CAGSAN TeleSafe S005XL 5.85m Rusztowanie aluminiowe jezdne CAGSAN TeleSafe S005XL 5.85m
Producent: CAGSAN POLAND
Cena:

5 390,00 zł

Cena regularna: 6 000,00 zł

Najniższa cena: 5 390,00 zł

Cena netto: 4 382,11 zł

zestaw
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość

Rusztowania na linkę to konstrukcje wykorzystywane do prac na wysokości. Pozwalają na łatwe dostosowywanie najważniejszych parametrów do potrzeb użytkownika bez konieczności demontażu wszystkich elementów. Wiele z nich to produkty umożliwiające swobodne składanie bez użycia dodatkowych narzędzi i śrub. To kompaktowe, uniwersalne konstrukcje wykonane z aluminium.

Rusztowania zostały wyposażone w specjalną linkę, która pozwala regulować wysokość podestu co kilkadziesiąt centymetrów. To wygodne rozwiązanie w sytuacji, gdy prace mają być wykonywane w różnych miejscach, np. na całej ścianie. Linka umożliwia zmianę położenia podestu w ciągu zaledwie kilku sekund, bez konieczności demontażu stężeń i wielu innych elementów. Taka budowa znacznie usprawnia prowadzone prace oraz oszczędza czas związany z demontażem i ponownym montażem konstrukcji.

Rusztowania na linkę mogą być wykorzystywane do czyszczenia elewacji, wykonywania prac konserwatorskich, montażu konstrukcji, remontów czy tworzenia instalacji fotowoltaicznych. Konstrukcje te można zastosować zarówno w budynku, jak i poza nim.

Wytrzymałe i funkcjonalne rusztowania aluminiowe na linkę

Rusztowania aluminiowe na linkę cechują się wysoką jakością wykonania. Wyposażono je w specjalne burty i barierki, które zmniejszają ryzyko upadku z dużej wysokości podczas wykonywania prac. Konstrukcja jest wykonana z aluminium, czyli metalu, który nie ulega działaniu korozji. Jest lekki, co pozwala na łatwe przenoszenie rusztowania. Zastosowanie specjalnych, aluminiowych szyn sprawia, że konstrukcja nie kołysze się pod wpływem ruchów pracownika znajdującego się na podeście.

Rusztowania na linkę Briks TeleSafe przyjmują formę konstrukcji jezdnych, co ułatwia ich przesuwanie podczas realizacji prac w różnych miejscach, np. wzdłuż ścian. Wyposażono je w specjalne kółka z możliwością blokady. Są one stabilne, zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa osobom znajdującym się na podestach. Rusztowania jezdne dostępne w naszym sklepie są zgodne z normą EN-1004. Mają także Niemiecki Certyfikat TUV SUD.

Zobacz: Rusztowania na linkę, Rusztowania aluminiowe na linkę, Rusztowania na linkę Briks TeleSafe

Rusztowania aluminiowe jezdne TeleSafe to jedno z najnowocześniejszych na rynku urządzeń do pracy na wysokości. Jedyne w swoim rodzaju umożliwia zmianę wysokości podestu w ciągu kilku sekund bez demontażu stężeń, podestu oraz innych elementów. Opatentowany system łączenia stężeń Q-lock umożliwia złożenie konstrukcji bez użycia narzędzi, śrub, podkładek itp.
Całość czyni pracę szybszą oraz wydajniejszą.

Stabilna konstrukcja sprawdza się również na nierównościach ponieważ rusztowanie aluminiowe jest wyposażone w stopy poziomujące.

Dostępne modele: S004 , S005, S006, S007, S008 oraz S004XL, S005XL, S006XL, S007XL, S008XL

Ten typ rusztowań dzieli się na dwa rodzaje:
TeleSafe XS - podest o wymiarach 45x155cm
TeleSafe XL - podest o wymiarach 60x155cm ( Certyfikat EN1004 , Niemiecki TUV )

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl